PETER DAHL, Portfölj med 4 färglitografier, "Rytm", sign o numr 30/375.
"Moonlight", "Stardust", "Hoppeskutt" och "Mellan Pelare". 58x42 cm.
Ej ramade. Obetydligt kantveck. Mapp samt förteckningsblad med mindre skador samt veck.
Tryckt hos grafiktryckaren Arne Andersson på 300 gram Goya papper. Förläggare Börje Andersson AB.