Bil, Schuco, längd 14 cm. Motorcykel, Schuco, längd 13 cm. Racerbil, Gescha, längd 16 cm. Brandbil, batteridriven, längd 24 cm. Tank, Gama, längd 14 cm. Raket, Jupiter, längd 19 cm. Vägplog, längd 18 cm. Trailer med caterpillar, längd 12 cm.
Skador. Bruksslitage. Repor och märken. Bucklor.