DOCKA, Franz Schmidt & Co, Tyskland, 1900-talets början.

Huvud av biskvi, kropp av trä och massa. Ledade ben och armar. Höjd 32 cm.

Slitage och skador. Ej tillhörande kläder.

Lähtöhinta
4 000 SEK