BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft.

Teak. Två hyllplan. Utdragbar skrivskiva. Två jalusidörrar med bakomliggande lådor och fack. Underdel med två skjutbara dörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 101. Djup 43. Höjd 183 cm.

Slitage, repor och märken. Några fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK