SAFTSERVIS, 7 delar, glas. Venini, Italien. 1950-tal.

Olikfärgad randdekor. Karaffens höjd 29, glasen 12,5 cm.

Obetydligt bruksslitage. Karaff med ytsmuts invändigt.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpta på Murano.

Lähtöhinta
4 000 SEK