Louis Vuitton

(Ranska, Founded in 1854)
Louis Vuitton
(Ranska, Founded in 1854)

RESVÄSKA, Louis Vuitton, 1900-talets andra hälft.

Monogram canvas med ljusa skinndetaljer. Beslag och dragkedja i mässing. Fodrad i beige behandlat canvas, inredning i form av remmar i resår i kors samt ett fack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS MADE IN FRANCE" på hänglås. Ca 52 x 72 x 16 cm.

Slitage, fläckar, färgstänk. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK