BEVERLOO CORNEILLE, litografi, signerad och numrerad 47/200, daterad -86.
"När hunden med gul päls märker att matte är i närheten gläfser den vänligt och gör sig beredd att fort springa fram till henne", a tergo text. Bildstrl. 37x33.
Ej examinerad ur ram.