VAN DE GRAAFF-GENERATOR, Norstedts, Sverige, 1900-talets mitt.

Trä, plexiglas, förkromad metall. Längd 52 bredd 32 höjd 77 cm. Märkt Norstedts.

Slitage. Bucklor. Skador. Delar saknas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK