BONADSMÅLNING, Sunnerboskolan, Småland. 1800-talets första hälft.

Drottningen av rika Arabien kommer till konung Salomon samt Maria med Jesus barnet. Målat papp. 52 x 235 cm.

Skador. Uppklistrad.

Lähtöhinta
10 000 SEK