Korut
529900

HÄNGE, sterlingsilver samt pyrit, Göran Kuhlin, Göreborg, 1991. Vikt 67 g.

Hänge med höjd 6,5 cm. Ring och stavkedja, med längd 62 cm. Hänge stämplat 1991. Kedja stämplat 1992.

Bruksslitage samt pyrit med nagg på baksidan.

Lähtöhinta
1 500 SEK