BIBLIOTEKSBORD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

Fanerat i ek. Två utdragsskivor. Fyra balusterformade kopplade ben på kulfötter. Längd 150+ 60+ 60 cm, bredd 80 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Några skador. Renoverat och kompletterat.

Lähtöhinta
3 000 SEK