Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

FILMBÖCKER MED AUTOGRAFER, 3 st, bla sign av Roy Disney och Brad Bird.

Lilo & Stich: Roy E. Disney, Chris Sanders, Dean de Blois.
Ratatouille: Brad Bird
The Incredibles: John Lasseter o Brad Bird.
Helband med omslag resp pappersband.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Filmjournalisten Gunnar Rehlin som har träffat skådespelarna personligen och fått autograferna direkt ur deras hand.

Lähtöhinta
2 000 SEK