GALLERIMATTA, antik/semiantik, Anatol, sannolikt ca 507x104 cm

Blå botten med polykromt mönster. Smal stiliserad huvudbård.

Hårt slitage, kanter med skador, fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK