PARTI SILVER, ca 33 delar. Bl a Sigvard Bernadotte, Sporrong 1984. Tot ca 610 g.

Skål Giertta, ca 13 cm diameter, udda bestick mest mocca och kaffeskedar.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK