Jakaranda. Tre lådor och dokumentlåda. Baksida med låda och hylla. Längd 170, bredd 82 och höjd 73 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Smärre slitage. Solblekt, fläckad skiva. Repor.