TRÖJA, Christian Dior, Frankrike, 2000-tal.
Damtröja i grå ull med rosett. Märkt med CD samt "Christian Dior Paris MADE IN ITALY". Enligt etikett fransk storlek 40.
Obetydligt slitage.