BÖCKER, Joan Miro "Samlade litografier I-II", numrerade 102/300.
Band I innehåller 11 litografier, band II innehåller 11 litografier. Tryckta hos Maeght, Paris, 1972 resp 1975. Svensk översättning av Nils-Olof Jönsson. Edition Galerie Börjeson, Malmö
Bruksslitage. Ej genomgången.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?