Bemålad. Dörrpar klädd i mönstrat tyg, invändigt lådor, hyllplan samt klädstång, invändigt delvis klätt i tyg, lådor med gamla etiketter. Bredd 115, djup 50, höjd 161 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor, tyg med hål.