SAMLING JAKTFÖREMÅL, 10 delar, 1800-/1900-tal.

Jakthorn, kruthorn samt 2 visselpipor. Kruthornens längd 7 - 20 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Några skador. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK