HANDVÄSKA. Louis Vuitton, "Petite noe".

Påsmodell. Monogram canvas med bruna skinndetaljer, gula stickningar. Insida med tyg. Höjd ca 26 cm exklusive justerbar axelrem i läder.

Bruksslitage. Repor. Nötskador.

Lähtöhinta
3 000 SEK