HANDVÄSKA, "Alexa Hobo", Mulberry, inköpt 2011.
Ljust läder. En ytterficka med knäpplås, detaljer med Mulberrylogon. Märkt "Mulberry" samt med serienummer. Justerbar axelrem. Ljust foder med logo. Längd 40, bredd 8, höjd (exklusive axelrem) 36cm. Dustbag medföljer.
Obetydligt bruksslitage. Repor.