FÅTÖLJ, "Lilla sällskapet", Carl Malmsten, omkring 1900-talet mitt.

Bok. Stoppad och klädd med brunt ylletyg. Brickmärkt. Ritad 1955.

Bruksslitage, klädsel med hål.

Lähtöhinta
1 500 SEK