FIGURINER samt DEKORELEMENT, nefrit/sten, 9 delar, Kina, 1900-tal.

Får, hund, bi-skivor, dekorelement. Längd 6-19 cm.

Slitage. Repor. Missfärgningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK