GRAFIK, 6 st, ur mappen "Die Kunst Der Graphik", Die Galerie, Offenbach am Main, signerade och numrerade 4339/10000.
Grafik av Adami, Baj, Antes, Bruni, Dittrich och Wunderlich. Oramade, bladstorlek 42x30 cm.
Ej komplett, ett blad i mappen saknas. Svagt gulnat papper, smärre hanteringsmärken.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin