Plåt. 3 dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 93 cm. Djup 50 cm. Höjd 185 cm.
Slitage. Märken och repor. Bucklor. Rost. Skador. Färgbortfall. Ställvis hårt slitage.