Rak form med avfasade hörn samt profilerat listkrön. Både över - samt underdel med dörr, bakomliggande inredning. Längd ca 87, djup ca 62, höjd ca 253 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor och märken/nagg. Mindre renovering, någon senare del. Limrester.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?