LITOGRAFISKA TRYCK, 4 st, efter J.F Martin, 1900-tal.
Stockholm emot Saltsjön sedt nedanför gamla Arsenalen, Stockholm åt Saltsjön tagen vid Castel-holmen, Stockholm emot Saltsjön sedt vid Lundins Malmgård och Carlbergs Slott. Bildstorlek 37 x 53 cm.
Ej examinerade ur ram.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?