Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Muut
498660

FIGURINER, ett par, glas, möjligen Murano.

Figuriner föreställande kinesisk man och kvinna. Jadegrönt samt svart glas. Höjd 28 respektive 31 cm.

En figurin med lagningar, några smärre nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK