ZORN SOM ETSARE, Axel L. Romdahl, numrerad bibliofilupplaga 124/250, Stockholm 1928.

Helskinnband med helt förgyllda snitt.

Slitage, ojämnt blekt band, ej fullständigt genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK