Kellot
497676

ARMBANDSUR, stål, Angelus Dato 12, 1900-talets mitt.

Ljus urtavla med datumfönster samt sekundvisare. Diameter ca 36 mm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage. Någon repa.

Lähtöhinta
4 000 SEK