OBJEKTIV TILL LEICA, 3 st, bla Tele-Elmarit, 1900-talets andra hälft.
Tele-Elmarit 1:28 / 90 Leitz Canada 2287617.
Summicron 1:2 / 50 Leitz Wetzlar 2294464.
Summilux 1:1.4 / 35 Leitz Canada 2347704.
Smärre slitage, mindre repor och märken samt nagg. Mindre smuts. Ej funktionstestade.