12 bordsgafflar längd 17,8 cm, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 18 kaffeskedar, 12 moccaskedar, 2 smörknivar, barnsked. Totalvikt inklusive knivblad.
Smärre slitage och repor.