VÄGGRELIEFER, 2 st, brons, en signerad Gerda Sprinchorn, omkring år 1900.
Väggrelief, Gerda Sprinchorn signerad och daterad 1899, kvinnoansikte, diameter 31 cm. Väggrelief, signerad 19AG17, dekor av figurer i landskap, 30 x 19 cm.
Några repor.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?