SKRIVSCHATULL, England, 1800-talets andra hälft.

Mahogny. Utfällbar skrivskiva. Beslag av mässing. Längd 35. Bredd 24. Höjd 14 cm.

Fanerskador. Sprickor. Inredning med smärre skador. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK