Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

Gucci

(Italia, Syntymävuosi 1921)
Gucci
(Italia, Syntymävuosi 1921)

SKÄRP OCH PLÅNBOK, Gucci.

Svart skinnskärp med beige monogramcanvas samt mintgröna skinndetaljer, GG spänne i metall. Märkt "GUCCI, made in italy". Längd ca 95 cm. Plånbok i beige monogramcanvas. Invändigt fack för sedlar och kort. En ficka baktill för mynt. Ca 10,5 x 9,5 cm.

Bruksslitage. Plånbok delvis fläckig invändigt, samt på skinnspänne. Skärp med mindre repor på spänne.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet