KANDELABRAR, ett par, silver, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft. Total vikt 1160 g.

Bukig form. Tre ljusarmar vardera. Invändig metallstång. Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage. Repor och anlöpningar.

Lähtöhinta
4 000 SEK