Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

RESEGARDEROB, Longchamp, 1900/2000-tal.

I mörkblå polyamide med detaljer i rött skinn. Handtag samt axelrem. En ytterficka. Inredning med två lösa galgar i stål. Märkt med logo samt dragtapp "LONGCHAMP". Höjd 99, bredd 55 cm.

Bruksslitage. Mindre tråddragningar. Märken. En galge något sned.

Lähtöhinta
2 500 SEK