ANDERS TRULSON, olja på duk, monogramsignerad
Nakenstudier på båda sidor duken. Bildmått 74 x 50 cm
Ytslitage. Mindre hål och fläckar. Krackelyrer. Något ojämn yta samt duk släppt något från ram.