KLAFFBORD, regency, England, tidigt 1800-tal.

Fanerad i mahogny. Fyrdelad fot, hjultrissor. Låda. 2 uppfällbara slag. Längd 63 + 2 x 31, bredd 91, höjd 72cm.

Bruksslitage. Krackelerad yta. Sprickor. Repor. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK