FÅTÖLJER, ett par, samt BORD, jugend, 1900-talets första del.

Ek, randig klädsel. Bordets längd 50, bredd 50, höjd 56 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor samt lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK