Korut
483126

RING, 18k guld med syntetisk eldopal, Goldschmied Eyyub, Tyskland, 2000-tal. Totalvikt 11,4g.

Kvadratisk facettslipad orange sten, 12x12mm. Storlek 15,75/49..

Slitage på skena.

Lähtöhinta
2 700 SEK