Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

BÖCKER: Svenska Fåglar, M, W och F von Wright, förlaget Svenska Fåglar, andra upplaga, 1927, 3 volymer.

Begränsad upplaga nr 1311. Skinnband med guldtryck.

Band med slitage och några repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK