Korut
480623

HÄNGE, silver med fasettslipad rökkvarts, Kultaseppa Salovaara, Finland, 1900-talets andra hälft. Vikt 18 g.

Höjd 4 cm. Kedja ej från Kultaseppa Salovaara, Finland medföljer. Total vikt hänge samt kedja 18 g.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK