SERVERINGSVAGN, "Julius", Folke Ohlsson, Tingströms för "Bra bohag"-serien, omkring 1900-talets mitt.

Björk. Två brickor samt låda. På hjul. Längd 78, bredd 45,5, höjd 66,5 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och märken. Låda något trög.

Lähtöhinta
1 500 SEK