ROLF ADLERCREUTZ, silvergelatinfotografi, signerad och daterad -84, numrerad 1/1 a tergo, vintage.
"Farsta Strand". Bildstorlek ca 32,5 x33,5 cm. Bladstorlek 40 x 30 cm.
Oramad i passepartout. Uppklistrad med tejp på passepartouten. Mindre repor, enstaka mjukt brott.
Stämpelmärkt a tergo.