SPELBORD, orientaliskt, 1900-talets första del.

Trä. Vikbar skiva med filtad yta på undersidan. Dekor i intarsia. Längd 86, bredd 43, höjd 82 cm.

Slitage. Lösa samt saknande dekor delar.

Lähtöhinta
1 500 SEK