GUNGSTOL, Italien, barockstil, 1800-tal.

Stomme i lövträ, med rik dekor av bla maskaroner. Sits i svart läder.

Slitage. Sprickor, lagning och repor. Nött sits.

Lähtöhinta
5 000 SEK