MATBORD, troligen Niels Ole Møller, Oddense Maskinsnedkeri, Danmark, 1960-tal.

Palisander. Rundad bordskant. Längd 150 (+55+55 med iläggsskivor), bredd ca 84, höjd ca 70 cm.

Slitage, repor, märken. Iläggsskivor i annan nyans.

Lähtöhinta
4 000 SEK