SKÅLAR SAMT VAS, 3 delar, glas, Flygsfors, Kosta.

Mindre skål med rosa glas och konturerad kant, h 7; skål dekorerad med blåsta bubblor, h 8, vas med röd glasmassa och smal mynning, h 22.

Smärre slitage, rispor och repor undertill.

Lähtöhinta
800 SEK