SHASKA, Sovjetryssland 1934.

SHASKA, Sovjetryssland 1934.

Trägrepp med mässingsfäste. Lätt böjd klinga. Läderklädd balja. Tillhörande hylsbajonett. Längd 90 cm.

Slitage, repor. Klinga med smärre hack.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?